Конструктивні переваги HDC NEXT 8,7 (аналог ГАЗ Газон Next, C41 , C42)

УНІКАЛЬНА СЕРЕДНЬОТОНАЖНА ВАНТАЖІВКА

Безпека

Денні ходові вогні з автоматичним включенням при включеному запалюванні

Застосовані сучасні лампи Osram, General Electric зі збільшеним на 25% ресурсом

Регулятор коректора фар

Простота і зручність при заміні ламп

Високий функціональний рівень відповідає сучасним стандартам

Мінімізовані «мертві зони» автомобіля:
– дзеркала більшої площі з електропідігрівом;
– відсутність в зоні видимості капоту;
– велика площа скління;
– щітки склоочисника збільшеної довжини з встановленими форсунками склоомивача.
Гальмівний шлях до 3 метрів коротше, ніж у конкурентів: ефективна гальмівна система WABCO з пневмоприводом, дисковими гальмівними механізмами передніх і задніх коліс і системами ABS, ASR, EBD.

Максимальна серед конкурентів допустима швидкість входу в поворот (R = 35м) – 52,5 км / год:
– низька кабіна без моторного тунелю;
– модернізована підвіска з новими амортизаторами TENNECO і новий рульовий механізм ZF забезпечують високі показники керованості і маневреності.

Високий рівень пасивної безпеки:
– капотне компонування – додатковий метр вашої безпеки;
– програмовані зони зминання кабіни;
– триточкові ремені безпеки TAKATA

МІСТКІСТЬ

Солідний запас міцності і терпимість до перевантажень роблять «ГАЗон Next» відмінною робочою машиною. Базовий автомобіль зі стандартною 5-метрової бортовою платформою вільно вміщує 10 стандартних європіддонів при обсязі вантажного відсіку 23 куб. м. В автомобілі з розширеною бортовою платформою уміщається 12 європалет, при цьому обсяг вантажного відсіку може досягати 25 куб. м. Можливість додаткового доопрацювання вантажної платформи збільшить місткість до 17 палет або 45 куб. м. Вантажопідйомність автомобіля при цьому становить 5 тон.
Висока функціональність, економічність і маневреність роблять «ГАЗон» прекрасною заміною більш важким автомобілям в тих випадках, коли важливіше обсяг, а не маса вантажу, що перевозиться.

Залежно від довжини борту, в стандартну по ширині платформу вміщується 6 або 10 європалет.

Нова бортова платформа висотою 400 мм виконана з катаного сталевого профілю і має катафорезну обробку, що забезпечує високу корозійну стійкість і оригінальний зовнішній вигляд.
Борти відкриваються з 3-х сторін, надаючи легкий доступ до вантажу і спрощуючи процес завантаження.
В бортовий платформі передбачено підлогу з ламінованої фанери з системою кріплення вантажів.

КОМФОРТ

«ГАЗон» отримав в «спадок» кабінний модуль від «ГАЗель NEXT», а разом з ним і всі його переваги: ​​ергономіку і комфорт, систему опалення та вентиляції, збільшений життєвий простір і чудову оглядовість. Єдина істотна відмінність – нове підресорене водійське крісло компанії TIS. Анатомічне сидіння вже в базовій комплектації має підлокітники і широкий спектр регулювань, опціонально оснащується поперековим підпором і підігрівом.
Кабіна Next комфортна і простора. Чудова ергономіка і увага до дрібниць – відмінні риси салону Next. Широкий дверний отвір і низька підніжка забезпечують зручність входу і виходу. Двері надійно фіксується в проміжних положеннях.
У дворядної кабіні другий ряд сидінь при необхідності можна перетворити в спальне місце. А під сидінням знаходиться додаткове відділення для зберігання речей.
Завдяки передовим технічним рішенням кабіна NEXT відрізняється малою шумо- і вібронавантаженістю. Опори кріплення кабіни фірми Anvis і демпфуючі елементи, розташовані в модулі передньої підвіски, ізолюють салон від вібрації.

Високоефективна кліматична система
Delphi, встановлена в NEXT, забезпечує відмінні показники по охолодженню і підігріву салону, а також відтавання лобового скла: вже через 5-7 хвилин ви забудете про холоднечу за вікном. Ефективна витяжна вентиляція і салонний фільтр очищають повітря в кабіні.

Сучасна ергономічна і зручна панель приладів виконана з пластика з ефектом soft touch. У комбінації приладів встановлений бортовий комп’ютер, на який виведені основні параметри роботи автомобіля. Яскравість підсвічування приладової панелі можна відрегулювати

У базову комплектацію Next входять електросклопідйомники Brose з оптимальною швидкістю відкривання / закривання вікон – 5-6 секунд. Функція електропідігріву бічних дзеркал забезпечує хорошу оглядовість навіть в сильний мороз.

Спеціальні бічні люки в арках передніх крил автомобіля забезпечують вільний доступ до ламп ближнього / дальнього світла, габаритного вогню, денного ходового вогню і покажчиків повороту

– газові упори капота
– протиковзкі накладки на бампері
– оптимальне розташування бачків з експлуатаційними рідинами в безпосередній близькості один від одного
– спрощений процес шиномонтажу із застосуванням безфуторочної системи кріплення коліс

Безліч ніш, ящиків та відділень (в панелі приладів, за стінкою підніжки і під сидінням водія) дозволяють мати під рукою все необхідне в дорозі.
Наявність стельової консолі з вбудованими виходами підключення дозволяє вільно розмістити тахограф або автомобільну рацію. За бажанням власника можна встановити і додаткові кишені дверей.
Поліпшену освітленість всередині салону дворядної кабіни і додаткову циркуляцію повітря забезпечує люк в даху над другим рядом сидінь.

Для зручності клієнтів вже в базовому оснащенні автомобіля виконана аудіопідготовка з ISO-роз’ємами для підключення акустичних систем або головного пристрою, а також встановлені 2 динаміка. Час, проведений в дорозі, скрасить сучасна аудіосистема з USB-портом і кнопками управління на кермі; споживачеві залишається лише вибрати вподобану магнітолу формату 1 або 2 DIN.

Надійність

Повністю нова гальмівна система від компанії WABCO з пневматичним приводом, розрахована на 12-тонний автомобіль:
• Висока ефективність гальмування забезпечується вентильованими дисковими гальмівними механізмами передніх і задніх коліс.
• Ресурс гальмівних накладок становить до 200 тис. Км.
• Системи ABS, ASR і EBD зберігають контроль над автомобілем при екстремальному гальмуванні.
• Нова гальмівна система має високу надійність, забезпечує мале зусилля на педаль гальма.
• Гальмівний механізм має високу ефективність і забезпечує короткий гальмівний шлях.

• Сучасні амортизатори TENNECO забезпечують ефективне гасіння коливань.
• Стабілізатори поперечної стійкості передньої і задньої осей забезпечують стійкість і керованість.
• Посилені листові ресори передніх і задніх коліс забезпечують збільшену несучу здатність автомобіля.

Водії будь-якої комплекції і зросту будуть відчувати себе зручно за кермом NEXT завдяки регульованій і травмобезпечній рульовій колонці фірми CSA. Ергономічне рульове колесо малого діаметра з кнопками управління магнітолою, круїз-контролем і контролем оборотів двигуна.
Рульовий механізм ZF забезпечує високу інформативність рульового управління і мале число обертів для повного повороту коліс з оптимальним зусиллям. Число оборотів рульового колеса від упору до упору – 4,2.

Всі деталі кабіни «ГАЗон Next», які піддаються максимальному впливу агресивних середовищ, повністю оцинковані або виконані з пластика. На всіх етапах виробництва використовуються прогресивні антикорозійні матеріали.

Всі стики і шви захищені антикорозійним покриттям і спеціальними герметиками. Катафорезна обробка прихованих порожнин кабіни і повна обробка бортової платформи забезпечують надійний захист. Стандартна гарантія від наскрізної корозії кабіни – 8 років без обмеження пробігу

Застосування зчеплення ZF і центрального циліндра LUK забезпечують мінімальні зусилля і хід педалі зчеплення.
• Точне і швидке переключення коробки передач забезпечують синхронізатори Oerlikon Graziano, підшипники Schaeffler і SKF, а герметичність – манжети Rubena і Simrit.
• Карданна передача SPICER DANA є не потребує постійного обслуговування, забезпечуючи надійність вузла.
• Манжети Simrit забезпечують герметичність з’єднання картера заднього мосту.

• Прогресивна конструкція, відповідна сучасним світовим тенденціям, розроблена в партнерстві з фірмою AVL (Австрія).
• Опори двигуна VIBROCOUSTIK дозволяють знизити рівень шуму і вібрації.
• Ресурс роботи двигуна становить 700 000 км.
• Забезпечено впевнений запуск при негативних температурах.
• Високі тягово-швидкісні властивості забезпечує потужність 149 к.с. при максимальному обертаючому моменті 490 Н. м
• Система подачі палива нового покоління Common Rail від Bosch адаптована для роботи на російському паливі і забезпечує високу паливну економічність.
• Двигун здатний працювати в самих екстремальні умовах без граничних навантажень.

Новий стиль автомобіля підкреслює його новий зміст. В автомобілях сімейства NEXT використані сучасні технічні рішення. Постачальниками вузлів і компонентів для автомобілів стали як провідні російські компанії, так і виробники зі світовим ім’ям.

Гарантія на новий автомобіль становить 3 роки або 150 тисяч км. пробігу, а міжсервісний інтервал 20 тисяч км. Це одні з кращих показників для комерційних автомобілів даного класу.

Надійність всіх агрегатів і систем автомобіля доведена дорожніми випробуваннями з сумарним наведеним пробігом більше 2 000 000 км. Випробування найбільш значущих вузлів і агрегатів проводилися спільно з іноземними постачальниками.

Функціональність

Універсальність і практично необмежені можливості застосування – унікальна перевага «газон NEXT».

Широкий вибір модифікацій дозволяє адаптувати автомобіль для будь-якого напрямку бізнесу. Наприклад, для комерційних перевезень чудово підійдуть автомобілі з меншим радіусом колеса і меншою вантажною висотою. Універсальний «ГАЗон NEXT» з високим кліренсом і укороченою колісною базою, адаптованою під різні надбудови, може використовуватися практично у всіх сферах бізнесу, як в сільському господарстві, так і комунальними службами в міських умовах.
Кожна з модифікацій може оснащуватися двома варіантами кабіни на 3 або 7 місць.