Маріупольське комунальне підприємство зеленого будівництва вже відкриває нові горизонти з новою важільно-телескопічною автовишкою марки АТ-14/31 на шасі HDC Next А22R33 з підйомною установкою SOCAGE A314.

Компактний, маневрений - зручний для використання в міських умовах автогідропідіймач спільного виробництва Кременчуцького Заводу комунальної техніки «АЛЬФАТЕКС» та італійської компанії SOCAGE відвантажено на адресу замовника.

Автомобіль має ретельно продуманий внутрішній простір, де можуть зручно розміститися до п'яти пасажирів. Також він має невелику вагу одночасно з універсальністю та потужністю.

Автогідропідіймач спроектований для відмінної керованості та високого комфорту:

  • робоча висота підйому - 13,7 метра;
  • горизонтальний виліт стріли - 7,1 метрів;
  • вантажопідйомність люльки - 250 кг;
  • наявність багатьох опцій для комфорту та простоти в управлінні одночасно;
  • поворот люльки на 90 градусів вліво і 90 градусів вправо

Автовишка SOCAGE A314 на шасі HDC А22R33 обладнана ізоляційної люлькою, що дозволяє оператору проводити роботи на лініях електропередач і зв'язку під напругою до 1000 В без відключення електроенергії при відсутності атмосферних опадів. Управління підйомником здійснюється за допомогою декількох пультів: пультом керування на поворотній колоні (турелі) і за допомогою пульта, який встановлений в люльці.

Автовишка на шасі HDC доступна для замовлення та покупки в кредит за спеціальною партнерською програмою за адресою: м.Київ, провулок Балтійський 20, а також в інших містах присутності наших Партнерів.

 

Джерело: https://alfateks.com.ua/news/avtovyshkoj-marki-at-14-31-popolnilsya-avtopark-mariupolskogo-kommunalnogo-predpriyatiya/

Автовишка на шасі ГАЗель Next

#mdgua