ГАЗ відкрив продажу легких комерційних автомобілів «ГАЗель NEXT» у Марокко. «ГАЗель NEXT» - це лінійка легких комерційних автомобілів, що поєднують в собі відмінну функціональність і сучасні технічні рішення.

Шасі «ГАЗель NEXT» має рамну конструкцію, що забезпечує надійність автомобіля і можливість експлуатації в складних дорожніх умовах при великих навантаженнях. Передня незалежна підвіска важеля забезпечує високу плавність ходу і відмінну керованість. Показники інформативності та керованості рейкового рульового механізму знаходяться на рівні кращих світових зразків в класі LCV. Автомобілі «ГАЗель NEXT» оснащені 2,8-літровими дизельними двигунами потужністю 150 к.с.

Автомобілі «ГАЗель NEXT» доступні в 50 дилерських центрах Africa Motors в Марокко. Гарантія на «ГАЗель NEXT» становить 3 роки або 150 тис. Км пробігу.

Крістіан Кремер, старший віце-президент з глобальних продажів і маркетингу ГАЗу:

- Разом з нашим партнером, компанією Africa Motors, ми зробили перший крок: підписали дистриб'юторську угоду і почали реалізацію автомобілів «ГАЗель NEXT» у Марокко. Найближчим часом ми почнемо продажу повної лінійки сучасних і багатофункціональних автомобілів «ГАЗель NEXT», на базі яких можна побудувати понад 300 видів спецтехніки. Вихід в Марокко - це важливий етап в нашій експортної стратегії, який в подальшому допоможе розвитку нашого бізнесу в африканських країнах. І в цьому ми повністю покладаємося на продуктивну співпрацю з нашим новим партнером.

Хамід Бенкіран, бренд-менеджер Africa Motors:

- У нас є великі амбіції щодо ГАЗу в Марокко та інших африканських країнах. Auto Hall хоче зробити ГАЗ провідним брендом в сегменті LCV в Марокко. Для досягнення цієї мети у нас є більш ніж 100-річний досвід роботи в автомобільному бізнесі, професійні кадри і найбільша мережа центрів з продажу та обслуговування, яка налічує більш 50 точок по всій країні. Ми можемо продавати й обслуговувати автомобілі на території всього Королівства Марокко.

Про компанію Auto Hall Group

Auto Hall Group (www.autohall.ma) — одна з провідних компаній з продажу пасажирських автомобілів і комерційної техніки в Марокко. Компанія має багаторічний досвід роботи на ринку і спеціалізується на промислове складання техніки, маркетинговому просуванні, продажу, а також післяпродажного обслуговування автомобілів. Відповідно до стратегічного плану розвитку, до 2020 року Auto Hall планує розширити свою дилерську мережу до 100 точок продажів в Марокко.