ГАЗ представив моделі безпілотних автомобілів, створених на базі електробусів «ГАЗель NEXT». Протягом довгого часу Горьковський автозавод реалізує програму розробки автомобілів, оснащених системами автоматизованого управління. У компанії створено і проходять польові випробування кілька зразків безпілотних транспортних засобів з системами автопілота різних типів і різних рівнів автономності.

Безпілотні автомобілі ГАЗ забезпечують повністю автономне пересування по заданому оператором маршруту. Машини здатні самостійно визначати перешкоди на маршруті (як стаціонарні, так і динамічні). Центральний комп'ютер проводить оцінку можливості перетину траєкторій автомобіля і перешкоди. Залежно від обраного сценарію, проводиться або коригування маршруту для безпечного маневру, або його зупинка, аж до екстреного гальмування.

На обох машинах встановлені системи навігації на базі високоточних GPS / ГЛОНАСС модулів з приймачами диференціальних поправок, які дозволяють визначити місце розташування автомобіля з точністю до 1 см. Для підвищення стабільності роботи системи доповнені блоками інерціальної навігації, які дозволяють відстежувати місце розташування в разі короткочасного переривання супутникового сигналу ( наприклад, при проїзді під мостом). Ще один елемент комплексу отримання високоточних даних про місцезнаходження транспортного засобу - система розпізнавання дорожньої розмітки та об'єктів дорожньої інфраструктури.

На одному з представлених безпілотників використовується додаткова система локалізації за допомогою лазерних датчиків - лидаров. В автомобілі реалізована оригінальна технологія розпізнавання меж проїжджої частини при відсутності або невидимості дорожньої розмітки - за непрямими ознаками. Ця технологія є спільною розробкою ГАЗу і команди вчених Нижегородського державного технічного університету ім. Р.Е Алексєєва.

На іншому автомобілі встановлена ​​система управління на базі стереокамер - пасивних пристроїв збору інформації про навколишнє середовище. За рахунок низького рівня випромінювання ці пристрої дозволяють системі орієнтуватися в просторі, не створюючи перешкод іншим безпілотному транспорту, самі пристрої захищені від перешкод, в тому числі - від кібератак. Система включає кілька блоків ширококутних стереопар, які формують «карту глибин» навколо машини, підсистему кругового огляду і подістему ультразвукових датчиків великого радіусу дії. З метою оптимального використання обчислювальних потужностей обробка даних від зовнішніх сенсорів ведеться з різною частотою - в залежності від швидкості руху, перешкод, погодних і дорожніх умов.

Рішення, розроблені в рамках «безпілотних» проектів ГАЗ будуть використані не тільки при створенні повністю автономних транспортних засобів, а й в системах активної допомоги водієві (ADAS, Advanced driver-assistance systems), які планується серійно встановлюватися на автомобілі марки ГАЗ.

Для випробування автопілотіруемих автомобілів, а також для оцінки роботи функцій ADAS, на полігоні Горьковського автозаводу побудований спеціальний ділянку, що імітує міське середовище, який дозволяє тестувати роботу машин в цілорічному режимі. Крім того, випробування внутризаводского транспорту ведуться на реальному маршруті на території автозаводу.

ГАЗ має багаторічний досвід розробки безпілотників і підготовки кадрів для високотехнологічних розробок. C 2008 року компанія підтримує програму «Робототехніка», в рамках якої проводяться випробування автоматизованих систем за участю провідних профільних вузів країни. Сьогодні вже 72 випускника програми працюють в інженерних службах ГАЗу.

У липні 2018 року ГАЗ підписав угоду з Урядом Москви, компанією «Яндекс» і ФГУП НАМИ про розвиток і впровадження безпілотного транспорту в Москві. В рамках угоди планується розвивати технології телематичних транспортних і інтелектуальних автомобільних систем і послуг на їх основі. Документ також передбачає спільну роботу в сфері забезпечення кібербезпеки при експлуатації безпілотного транспорту та популяризації технологій автономного управління з конкретними ефектами для міської транспортної системи.