ГАЗ представив широку лінійку автомобілів на міжнародній виставці Vietnam AutoExpo 2018. Міжнародна автомобільна виставка Vietnam AutoExpo 2018 щорічно збирає понад 75 000 відвідувачів. Провідні журналісти, галузеві експерти, представники влади та керівники автомобільних компаній збираються, щоб обговорити останні тенденції в області розвитку автомобільної промисловості. Захід проходить в Ханої, у В'єтнамському національному конференц-центрі (Vietnam National Convention Center) з 6 по 9 червня.

Крістіан Кремер, старший віце-президент ГАЗу з глобальних продажів і маркетингу:

- На виставці ГАЗ представляє російські бестселери, які, ми впевнені, стануть популярні і на в'єтнамському ринку, що має дуже хороший потенціал для зростання в найближчі роки. Такі заходи як Vietnam AutoExpo - це відмінна можливість отримати зворотній зв'язок від клієнтів до виходу на новий ринок і згодом правильно сформувати продуктову лінійку, яка може складатися з більш ніж 500 версій комерційної техніки і автобусів. Поступово ми представимо у В'єтнамі наші великовантажні вантажівки «Урал», середні і великі автобуси, в тому числі з двигунами CNG, і багато інших продуктів.

Сімейство «ГАЗель NEXT» - це лінійка легких комерційних автомобілів, які об'єднують високу функціональність і сучасні технічні рішення.

Бортовий автомобіль «ГАЗель NEXT» представлено в стандартному виконанні з однорядною кабіною. Базове шасі NEXT дозволяє розмістити більше 300 варіантів спеціальних надбудов в залежності від бізнес-завдань. Зовнішні деталі кабіни «ГАЗелі NEXT» повністю оцинковані і оброблені антикорозійними матеріалами. На автомобілі встановлені пластикові крила. Всі стики і шви захищені антикорозійним покриттям і спеціальними герметиками.

Бортовий автомобіль «ГАЗель NEXT» має рамну конструкцію, що забезпечує надійність автомобіля і можливість експлуатації в складних дорожніх умовах при великих навантаженнях. Передня незалежна підвіска важеля забезпечує високу плавність ходу і відмінну керованість. Показники інформативності та керованості рульового механізму знаходяться на рівні кращих світових зразків в класі LCV. Двоконтурна гальмівна система з передніми дисковими гальмівними механізмами і збільшеним діаметром гальмівних колодок має триразовий запас міцності.

Бортовий автомобіль «ГАЗель БІЗНЕС 4 × 4» - рамний позашляховик, який має повний привід, знижувальну передачу, блокується диференціал заднього моста. Оптимальна геометрія кузова і великі ходи підвіски дозволяють машині долати найважче бездоріжжя.

Каркасні автобуси «ГАЗель NEXT» відрізняються зменшеною довжиною при більшій ширині кузова. Незважаючи на компактні розміри, ці автобуси можуть перевозити до 19 пасажирів. Автобуси оснащені зручними пасажирськими сидіннями і поручнями, що дозволяють пасажирам комфортно і безпечно переміщатися по салону автобуса. Каркасні автобуси «ГАЗель NEXT» мають велику площу скління. Прохолоду в спекотні літні місяці в мікроавтобусах «ГАЗель NEXT» забезпечує кліматична установка з двухзонной системою кондиціонування і можливістю роздільного управління переднім і заднім охолоджувачем. Зсувні вікна і люк у даху також забезпечують ефективну вентиляцію салону.

«ГАЗон NEXT» - середньотоннажний автомобіль нового покоління, призначений для перевезення вантажів в місті і на міжміських маршрутах. Вантажопідйомність автомобіля - до 5 тонн, повна маса - 8,7 тонн. Автомобіль оснащений ефективною пневматичною гальмівною системою з дисковими гальмівними механізмами передніх і задніх коліс. Інтегральний рульовий механізм забезпечує високу інформативність і хорошу керованість при невеликому зусиллі на рульовому колесі. Передня підвіска має ресори збільшеної довжини, гідравлічні телескопічні амортизатори і стабілізатор поперечної стійкості, що забезпечує високу плавність ходу і стійкість на дорозі під час руху на високих швидкостях. Кабіна виготовлена ​​з оцинкованої сталі, що пройшла подвійне грунтування, а крила і колісні арки - з високоміцного пластика, що забезпечує високий рівень захисту від корозії.

Простота установки спеціальних надбудов дозволяє створити на шасі «газон NEXT» різні модифікації спецтехніки, наприклад, самоскиди, комбіновані дорожні машини, харчові та паливні цистерни, ремонтні майстерні та контейнерні навантажувачі. Автомобіль випускається з двома варіантами кабін: стандартної (3 місця) і з дворядної (розміщення до 7 пасажирів) і з двома варіантами колісної бази - стандартної і подовженою. Автомобіль укомплектований двигуном виробництва Ярославського моторного заводу ЯМЗ-534 потужністю 150 к.с. і 5-ступінчастою коробкою передач.

Повнопривідний середньотоннажний вантажівка «Садко» знаменитий своїми унікальними позашляховими якостями. Автомобіль популярний у багатьох країнах світу серед видобувних компаній і геологічних підприємств, які працюють не тільки в лісовій і сільській місцевості, а й у пустелях, джунглях і в гірських районах. Автомобіль оснащений потужним дизельним двигуном, гідропідсилювачем керма, комфортною двомісній кабіною з зручно розташованими елементами управління, системою регулювання тиску в шинах і лебідкою з механічним приводом. Шасі автомобілів «Садко» широко використовуються для розміщення спеціальних надбудов, призначених для самих різних видів діяльності.

Про Горьківському автомобільному заводі

Горьківський автомобільний завод (ГАЗ) (www.azgaz.ru) — провідний виробник комерційного транспорту в Росії. Випускає легкі і середньотонажні комерційні автомобілі для малого і середнього бізнесу, різних галузей промисловості, комунального господарства, сільськогосподарських підприємств, медичних та шкільних установ в Росії і за кордоном. Займає лідируючі позиції на ринку РФ: понад 50% в сегменті легких комерційних автомобілів, близько 70% - в сегменті середньотоннажних вантажівок. Володіє широку дилерську мережу: понад 220 центрів продажів і 1650 фірмових магазинів запчастин. Основні моделі техніки, що випускається: «ГАЗель NEXT», «ГАЗон NEXT», «ГАЗель БІЗНЕС», «Соболь БІЗНЕС», «Садко». Випускає понад 5 тис. Видів компонентної продукції. У складі підприємства - власний інженерний центр і більше 20 високотехнологічних виробництв. У збірці автомобілів ГАЗ беруть участь 583 промислових робота, рівень автоматизації на ключових ділянках - 85%. Крім техніки марки ГАЗ, підприємство випускає автомобілі для компаній Volkswagen і Daimler. Підприємство розташоване в Нижньому Новгороді.