«ГАЗель NEXT» «Євро-6»

На виставці в Ганновері ГАЗ вперше представив оновлену модель легкого комерційного автомобіля «ГАЗель NEXT» з дизельним двигуном екологічного стандарту «Євро-6», шестиступінчастою коробкою передач, подушками безпеки і системою ESP. Автомобіль став ще більш ефективним, ергономічним і функціональним.

На автомобіль встановлено дизельний двигун виробництва Volkswagen і нова шестиступінчаста коробка передач - власна розробка Горьковського автозаводу. Конструктивні зміни дозволили на 10% знизити рівень витрати палива, зменшити шуми і вібрації, поліпшити тягово-динамічні характеристики. Представлена ​​на виставці модель відповідає вимогам європейського екологічного стандарту «Євро-6». Також з даними силовим агрегатом планується випускати автомобілі, що відповідають стандарту «Євро-5».

Компактний дизельний двигун обсяг 2,0 л з турбонаддувом і системою уприскування Common Rail відповідає найсуворішим вимогам до силових агрегатів для комерційного транспорту. Максимальна потужність двигуна - 136 к.с. Максимальний крутний момент 340 Нм досягається на найбільш затребуваний діапазоні 1600-2250 оборотів в хвилину. Невеликий обсяг і висока літрова потужність забезпечують паливну ефективність на рівні кращих зразків в класі легких комерційних автомобілів. Використання в конструкції спеціального блоку балансування дозволило ефективно нейтралізувати вібрації і шуми двигуна, підвищити комфорт для водія і пасажирів і забезпечити рівномірну роботу на всьому діапазоні оборотів.

Нова шестиступінчаста коробка передач здатна передавати крутний момент до 450 Нм і забезпечує високий ресурс, чіткість включення і низький рівень шуму і вібрацій. Наявність люка для підключення коробки відбору потужності дозволяє легко встановлювати велику кількість спеціального устаткування - наприклад, автогідропідйомники і краново-маніпуляторні установки.

Автомобіль представлений на виставці в Ганновері в двох модифікаціях: шасі, призначене для установки спеціальних надбудов, і суцільнометалевий фургон. На відміну від діючої моделі, яка традиційно випускається з двосхилим ошиновкой заднього моста, суцільнометалевий фургон «ГАЗель NEXT» вперше представлений в варіанті з односхилим ошиновкой. Такі модифікації планується випускати для ряду експортних ринків.

Шасі «ГАЗель NEXT» укомплектовано подушками безпеки водія і пасажира і електронною системою динамічної стабілізації (ESP).

«ГАЗель NEXT» має рамну конструкцію, що забезпечує надійність автомобіля і можливість експлуатації в складних дорожніх умовах при великих навантаженнях, а також дозволяє встановлювати на автомобілі широку лінійку спеціалізованих надбудов для різних видів бізнесу.

Передня незалежна підвіска важеля забезпечує високу плавність ходу і відмінну керованість. Показники інформативності та керованості рейкового рульового механізму знаходяться на рівні кращих світових зразків в класі LCV. Гальмівна система на представлених автомобілях - гідравлічна, з дисковими гальмівними механізмами на всіх колесах.

Простора кабіна «ГАЗель NEXT» обладнана сидінням водія з анатомічної підтримкою, п'ятьма рівнями регулювання і поперековим підпором. Зручна передня панель з добре читається панеллю приладів, відмінна оглядовість, продумана ергономіка дозволяють водієві відчувати себе комфортно при тривалих переїздах.

Мікроавтобус «Газель NEXT»

Нова модель мікроавтобуса створена на шасі автомобіля «ГАЗель NEXT» повної маси 4.6 тонни. Автомобіль розрахований на перевезення 22 пасажирів (включаючи 14 сидячих місць).

Нова модель мікроавтобуса оснащена заднім мостом типу «Спайсер» і гальмівною системою з дисковими гальмівними механізмами на всіх колесах. Високий (190 см) і просторий салон з панорамним склінням забезпечує зручність переміщення пасажирів і комфорт в дорозі, а зсувні двері з електроприводом і високим дверним прорізом в поєднанні з висувною підніжкою - зручність входу і виходу.

Три обігрівача і кондиціонер забезпечують оптимальний клімат в салоні при будь-якій погоді. Підвищена жорсткість кузова і зони деформації, закладені в конструкцію силових елементів автомобіля, гарантують безпеку пасажирів і водія.

На мікроавтобус встановлено дизельний двигун Cummins ISF 2,8 (потужність 140 к.с., крутний момент - 320 Нм).

Електромобіль «ГАЗель NEXT»

ГАЗ розробив єдину електричну платформу для легких комерційних автомобілів «ГАЗель NEXT». На її основі створено кілька модифікацій: фургони, вантажівки і мікроавтобуси. На виставці в Ганновері електробус «ГАЗель NEXT» представлено в версії мікроавтобуса пасажиромісткістю 16 чоловік. Асинхронний електродвигун змінного струму встановлений в задньому звисі автомобіля. Запас ходу на одній зарядці - 100 км. Час швидкої зарядки (80% ємності) - 30 хв, час повної зарядки - 120 хв. Час зарядки від побутової мережі 220В - 12 ч. Електромобіль пройшов всі випробування і сертифікацію.

Позашляховий вантажний автомобіль «Садко NEXT»

ГАЗ вперше представляє нову модель позашляхового вантажного автомобіля «Садко NEXT». Представник нового покоління знаменитої лінійки позашляховиків марки ГАЗ поєднує унікальну прохідність з високим рівнем комфорту, розширеною функціональністю і сучасними технічними рішеннями. Вантажопідйомність нової моделі складає 3 тонни.

Автомобіль зберіг унікальні позашляхові можливості своїх попередників: хорошу геометричну прохідність; високий кліренс (315 мм); наявність понижувальної передачі і блокувань диференціалів переднього і заднього мостів; систему підкачки шин; високоеластичний дизельний двигун ЯМЗ-534, який дозволяє рухатися з високим моментом на мінімальній швидкості.

Основні зміни торкнулися комфорту, керованості і функціональності автомобіля. Новий «Садко» оснащений просторою тримісній (семиместной в вантажопасажирському виконанні) кабіною NEXT з підресореним водійським сидінням з анатомічної підтримкою. Інтегральне рульове управління в поєднанні з модернізованою передньою підвіскою забезпечує високу інформативність, хорошу керованість, плавність ходу і стійкість на дорозі. Нова, повністю пневматична, гальмівна система забезпечує ефективне гальмування з невеликим зусиллям на педаль. Завдяки можливості підкачки повітря від компресора, система зберігає працездатність навіть при невеликій розгерметизації. Автомобіль укомплектований посиленою роздавальної коробкою part-time. Підключення переднього приводу і понижувальної передачі здійснюється кнопками на панелі приладів.

Передбачена можливість застосування коробки відбору потужності як на коробці передач, так і на роздавальної коробці. Це дає можливість одночасно встановлювати лебідку і велика кількість спеціальних надбудов.

Опціонально автомобіль може бути укомплектований другим паливним баком об'ємом 95 л, лебідкою, шноркелем. Залежно від вимог замовника на автомобіль встановлюється силовий агрегат стандарту «Євро-3», «Євро-4», «Євро-5».

На стенді представлена ​​машина з правим розташуванням рульового колеса. Це пов'язано з наміром компанії розвивати експорт продукції в країни з лівостороннім рухом. У серійне виробництво дана модель буде запущена в двох модифікаціях: з правим і лівим розташуванням рульової колонки.

Позашляховий пікап «Вепр NEXT»

На виставці ГАЗ представляє перспективну модель позашляхового пікапа для роботи і подорожей в екстремальних умовах. Автомобіль стане відмінним помічником для роботи в лісових і мисливських господарствах, нафтової і газової галузі і в автономних подорожах. У конструкції машини висока прохідність і потужні позашляхові якості поєднуються з комфортом і ергономічністю.

Автомобіль володіє величезним позашляховий потенціал. Жорстко підключається передній міст, самоблокувалися диференціали в передньому і задньому мостах, що знижує передача, пневмоподкачкой і пневморегуліровка коліс, високий дорожній просвіт, великі кути в'їзду і виїзду, 18-дюймові колісні диски з всюдихідній гумою і потужна механічна лебідка дозволяють долати найскладніші перешкоди. У той же час в автомобілі забезпечений високий рівень ергономіки і комфорту, незвичний для позашляхового вантажівки. Простора і комфортабельна кабіна з широким дверним отвором укомплектована підресореним водійським сидінням з анатомічної підтримкою, п'ятьма рівнями регулювання і поперековим підпором.

Перспективний зразок демонструється з метою визначення потенційного попиту і опрацювання найбільш оптимальних рішень по конструкції і комплектації автомобілів.

#mdgua