Горьківський автозавод надає покупцям автомобілів безкоштовний доступ до комплексу телематичних послуг GAZ Connect. У 2018 році ГАЗ став першим російським автовиробником, який включив телематические блоки в базову комплектацію автомобілів, що випускаються. Цифровим сервісом можуть скористатися покупці всіх автомобілів «ГАЗель NEXT» і «ГАЗон NEXT», а також моделей «ГАЗель БІЗНЕС» та «Соболь БІЗНЕС» з оновленим дизайном панелі приладів. Широкі можливості для контролю і аналізу інформації про роботу автомобілів дозволяють підвищити ефективність бізнесу за рахунок зниження витрат на експлуатацію транспорту.

Система GAZ Connect дозволяє власникам контролювати за допомогою мобільного додатку інформацію з датчиків і бортових систем автомобіля в режимі реального часу. Серед трансльованих системою показників - місце розташування автомобіля, рівень палива, температура охолоджуючої рідини, швидкість, витрата палива, рівні гальмівної і охолоджуючої рідини, тиск масла, напруга бортової мережі і ще цілий ряд параметрів. Також сервіс включає додаткові можливості: зв'язок з обраним дилерським центром, паливні картки, допомога на дорогах, страхування та інші.

При підключенні до інтернет-ресурсу GAZ Fleet користувачеві відкривається доступ до розширених можливостей з управління автопарком: призначення завдань і контроль за їх виконанням, контроль за визначеними маршрутами, в тому числі - створення геозон, за межі яких виїзд автомобіля заборонений, аналіз параметрів по кожному автомобілю. У число оброблюваних показників можуть входити: середня швидкість, час виконання завдання, час у дорозі і час простою, середня витрата палива і інші важливі для оптимізації бізнесу дані. Система дозволяє формувати велику кількість звітів, в тому числі: загальний час в дорозі, час стоянок і пробіг за обраний період, звіт про порушення швидкісного режиму, порівняння рівня витрати палива за різними автомобілям.

Телематичний комплекс включає в себе встановлений в автомобілі пристрій, підключений до інтернету, яке акумулює і передає показники з CAN-шини автомобіля і дані із супутників ГЛОНАСС / GPS; сервери, здатні обробляти величезні масиви даних; мобільний додаток GAZ Connect і веб-ресурс GAZ Fleet, через які користувач отримує необхідну інформацію. Пристрої GAZ Connect встановлюються на автомобіль на заводському конвеєрі. Це дозволяє споживачеві заощадити на додаткових витратах при установці подібних систем у сторонніх виробників, а також уникнути несанкціонованого втручання в конструкцію машини. Підключення до телематичних сервісів проводиться безкоштовно за бажанням клієнта і не вимагає абонентської плати. Для початку роботи з системою користувачеві досить пройти реєстрацію улюбого дилера ГАЗ і завантажити мобільний додаток.