15.10.2020

Motor Development Group представляє оновлений хлібний фургон

ТОВ «МОТОР ДЕВЕЛОПМЕНТ ГРУП» представляє хлібний фургон підвищеної місткості, надбудова для якого була розроблена компанією POLYCAR.

Базою для даної розробки послужило шасі вантажного автомобіля GAZelle Next A21R23-1091, на яке встановлений місткий вантажний фургон, розрахований на одночасне перевезення до 96 ~ 120 хлібобулочних лотків стандартного формату.

Унікальність пропозиції зумовлена ​​можливістю для Клієнта вибрати як дизельну версію, так і бензинову з установкою ГБО без втрати заводської гарантії. Бензинові версії, в свою чергу, вкрай привабливі за ціною. Повна маса хлібного фургона на базі шасі GAZelle Next становить 3,5 т, а кліренс при максимальному навантаженні - 170 мм, що забезпечує широкі можливості по прохідності та доставці хлібобулочних виробів по дорогах з ґрунтовим покриттям.

Основа фургона - це сталева конструкція зварного типу, виготовлена ​​з холоднокатаних профільованих елементів підвищеної міцності. Передбачені посилені лонжерони, які надають додаткову міцність несучих деталей металоконструкції. Необхідні характеристики міцності короба фургона забезпечує каркас із нержавіючої сталі (харчового призначення). Матеріал для стін і стелі фургона - сендвіч-панелі товщиною 50 мм з теплоізолюючим прошарком з поліуретану (щільність полімеру в межах 54 - 55 кг / м³). Зовнішня і внутрішня обробка панельних елементів - оцинкована листова сталь з полімерним покриттям білого кольору має чудові характеристики міцності і корозійностійкі характеристики. А також повністю відповідає санітарним вимогам, що висуваються щодо матеріалів, призначених для використання в транспортних засобах такого призначення. Подібну конструкцію має підлогу фургона. У підлозі передбачена аналогічний термоізолюючий прошарок, внутрішня обшивка - оцинкований сталевий лист. Відсіки забезпечені окремими дверима кожен. Усередині відсіку металеві багатоярусні конструкції з пазами для установки лотків. Загальна ємність кожного відсіку - 24 стандартних хлібних лотка. Пази виготовлені з профільованого сталевого куточка з полицею 35 мм. Напрямні проґрунтовані і пофарбовані стійкою до корозії і стирання фарбою. Двері кожного відсіку також виготовлені з сендвіч-панелей з термоізолюючим прошарком і мають наступне оснащення: надійна і практична фурнітура (петлі, запірні пристрої) виготовлена ​​з нержавіючої сталі; надійний ущільнювач по периметру. Оскільки продукція, що перевозиться в даному фургоні, фасується в відкриті лотки, важливо забезпечити необхідний рівень захисту від пилу в закритому стані в дорожніх умовах. Оздоблення дверного порталу кожного відсіку виготовлене ​​з нержавіючої сталі. Усередині фургона передбачено наявність освітлювального приладу (LED-типу) з вимикачем поблизу дверного отвору в першому вантажному відсіку. Для забезпечення потрібного рівня безпеки руху фургон забезпечений габаритними і маркерними вогнями, в просторі між задньою віссю і кабіною автомобіля встановлені загороджувальні пристрої (веловідбійники). В результаті хлібний фургон GAZelle Next є надзвичайно функціональним, в ньому чудово поєднується відмінна вантажність з маневреністю і практичністю в експлуатації. Кабіна у автомобіля стандартна однорядна, тримісна. Це дає можливість перевозити не тільки вантаж, але і пару співробітників у разі необхідності (експедитор, вантажники та ін.).

Купити хлібний фургон або отримати більш детальну інформацію Ви можете, звернувшись в салон ТОВ «Мотор Девелопмент Груп» за адресою м. Київ, провулок Балтійський 20, або до наших Партнерів (список наших Партнерів)

#mdgua