ТОВ «МОТОР ДЕВЕЛОПМЕНТ ГРУП» представляє хлібний фургон підвищеної місткості, надбудова для якого була розроблена компанією POLYCAR.

Базою для даної розробки послужило шасі вантажного автомобіля GAZelle Next A21R23-1091, на яке встановлений місткий вантажний фургон, розрахований на одночасне перевезення до 96 ~ 120 хлібобулочних лотків стандартного формату.

Унікальність пропозиції зумовлена ​​можливістю для Клієнта вибрати як дизельну версію, так і бензинову з установкою ГБО без втрати заводської гарантії. Бензинові версії, в свою чергу, вкрай привабливі за ціною. Повна маса хлібного фургона на базі шасі GAZelle Next становить 3,5 т, а кліренс при максимальному навантаженні - 170 мм, що забезпечує широкі можливості по прохідності та доставці хлібобулочних виробів по дорогах з ґрунтовим покриттям.

Основа фургона - це сталева конструкція зварного типу, виготовлена ​​з холоднокатаних профільованих елементів підвищеної міцності. Передбачені посилені лонжерони, які надають додаткову міцність несучих деталей металоконструкції. Необхідні характеристики міцності короба фургона забезпечує каркас із нержавіючої сталі (харчового призначення). Матеріал для стін і стелі фургона - сендвіч-панелі товщиною 50 мм з теплоізолюючим прошарком з поліуретану (щільність полімеру в межах 54 - 55 кг / м³). Зовнішня і внутрішня обробка панельних елементів - оцинкована листова сталь з полімерним покриттям білого кольору має чудові характеристики міцності і корозійностійкі характеристики. А також повністю відповідає санітарним вимогам, що висуваються щодо матеріалів, призначених для використання в транспортних засобах такого призначення. Подібну конструкцію має підлогу фургона. У підлозі передбачена аналогічний термоізолюючий прошарок, внутрішня обшивка - оцинкований сталевий лист. Відсіки забезпечені окремими дверима кожен. Усередині відсіку металеві багатоярусні конструкції з пазами для установки лотків. Загальна ємність кожного відсіку - 24 стандартних хлібних лотка. Пази виготовлені з профільованого сталевого куточка з полицею 35 мм. Напрямні проґрунтовані і пофарбовані стійкою до корозії і стирання фарбою. Двері кожного відсіку також виготовлені з сендвіч-панелей з термоізолюючим прошарком і мають наступне оснащення: надійна і практична фурнітура (петлі, запірні пристрої) виготовлена ​​з нержавіючої сталі; надійний ущільнювач по периметру. Оскільки продукція, що перевозиться в даному фургоні, фасується в відкриті лотки, важливо забезпечити необхідний рівень захисту від пилу в закритому стані в дорожніх умовах. Оздоблення дверного порталу кожного відсіку виготовлене ​​з нержавіючої сталі. Усередині фургона передбачено наявність освітлювального приладу (LED-типу) з вимикачем поблизу дверного отвору в першому вантажному відсіку. Для забезпечення потрібного рівня безпеки руху фургон забезпечений габаритними і маркерними вогнями, в просторі між задньою віссю і кабіною автомобіля встановлені загороджувальні пристрої (веловідбійники). В результаті хлібний фургон GAZelle Next є надзвичайно функціональним, в ньому чудово поєднується відмінна вантажність з маневреністю і практичністю в експлуатації. Кабіна у автомобіля стандартна однорядна, тримісна. Це дає можливість перевозити не тільки вантаж, але і пару співробітників у разі необхідності (експедитор, вантажники та ін.).

Купити хлібний фургон або отримати більш детальну інформацію Ви можете, звернувшись в салон ТОВ «Мотор Девелопмент Груп» за адресою м. Київ, провулок Балтійський 20, або до наших Партнерів (список наших Партнерів)

#mdgua