Сьогодні на Горьківському автозаводі стартував фестиваль класичних автомобілів марки ГАЗ. Близько ста раритетних екземплярів, дбайливо збережених власниками, нагадали в рік 90-річчя інженерного центру ГАЗу про історію російського автомобілебудування.

250 учасників з Росії, Білорусії, України, Вірменії, Великобританії представили практично повний спектр машин Горьковського автозаводу, що випускалися з 1932 по 1988 роки. У фестивалі взяли участь унікальні автомобілі: єдина з відтворених примірників «Перемога-Спорт» - аналог моделі, яка завоювала «срібло» на чемпіонаті Союзу 1956 роки; спортивна «Волга» ГАЗ-21, яка посіла цієї зими призове місце в найпрестижнішій гонці ретро-машин «Ралі Монте-Карло». На Горьковський автозавод приїхали і інші музейні раритети, в тому числі - понад десятка машин, випущених в роки перших п'ятирічок: ГАЗ-А, ГАЗ-61, ГАЗ-67, пікап М-415 і самоскид ГАЗ-410. Через стартову арку проїхав і дитячий педальний автомобіль - іграшкова копія ГАЗ-А, випущена на заводі в 1934 році.

Фестиваль розпочався з проїзду класичних автомобілів ГАЗ через територію Горьковського автозаводу і потім - через головний заводський конвеєр. Тут відбулася символічна зустріч ретро-автомобілів з сучасними моделями ГАЗу: «ГАЗелі» та «газон», «Соболь» і «Садко». Момент виїзду машин з Головною прохідної автозаводу став стартом ралі класичних автомобілів, яке проходить в Нижньому Новгороді до вечора 25 травня. Екіпажі вирушили по складному маршруту, щоб відшукати контрольні пункти і в кожен з них прибути вчасно. Фестиваль завершиться в неділю, 26 травня, виставкою класичних автомобілів марки ГАЗ в Нижегородському кремлі.

ГАЗ традиційно підтримує фестивалі, виставки, ралі та інші заходи, присвячені класичним автомобілям і історії Горьковського автозаводу. Велика робота по вивченню і популяризації історії ГАЗу і всього російського автопрому ведеться в музеї ГАЗу в Нижньому Новгороді, де сконцентровані досвід і знання автомобілебудівників. ГАЗ бере участь у створенні унікальних книг та історичних праць, присвячених історії російського автопрому.

Андрій Софонієм, директор автозаводу ГАЗ:

- - На протязі багатьох десятиліть успіхи ГАЗу будувалися на поєднанні досвіду та традицій з сучасними підходами до розробки і випуску нових моделей. Сьогодні ми продовжуємо йти цим шляхом. Молоді фахівці, які приходять на завод з технічних вузів країни, займаються не тільки сучасної лінійкою автомобілів, але і перспективними розробками. Вони працюють над технічними рішеннями, які будуть втілюватися в серійну продукцію через десять і більше років. Знамениті моделі минулого, багато з яких знову пройшли сьогодні через нашу Головну прохідну, надихають і нагадують про відповідальність за збереження і розвиток традицій Горьковського автозаводу, який був і залишається одним з промислових символів Росії.