Економічна ефективність ГАЗель NN - отримала найнижчу вартість володіння в своєму класі з повною масою 3,5 і 4,6 т., Різними типами кузова, колісними базами і варіантами спецтехніки. За рахунок збільшення ресурсу і надійності ключових вузлів і зниження витрати палива, що в свою чергу знижує терміни окупності і підвищує економічну ефективність експлуатації транспортного засобу.

Системи допомоги водієві (ADAS, advanced driver-assistance systems) Абсолютно нова, інтелектуальна платформа, обладнана камерами, радарами та ультразвуковими датчиками, які стежать за ситуацією на дорозі і навколо автомобіля. 5 камер, 8 ультразвукових датчиків, 3 радара забезпечують огляд на 360 градусів, контроль «сліпих» зон, зчитування інформації про дорожні знаки, сигнали світлофора, погодних умовах і рівні освітлення. Адаптивний круїз-контроль, утримання в смузі, автоматичне екстрене гальмування, система управління світлом, паркувальний асистент, система контролю тиску в шинах.

Комфорт і інновації інтер'єру кабіни автомобіля. Кабіна оснащена клімат контролем, мультимедійною системою з 9-дюймовим екраном, рульовим перемикачем і кнопками доступу до важливих функцій ADAS. 8 роз'ємів USB, вихід зарядного пристрою на 220В, TFT-дисплеєм (діагональ 4,3 дюйма). На особливу увагу заслуговує бесьключевой доступ в машину і бесьключевой запуск двигуна, електричного підсилювача керма і ряд технічних удосконалень знизили рівень шуму і вібраційних навантажень.

#mdgua