Офіційний дистриб'ютор комерційних і вантажних автомобілів в Україні компанія ТОВ «Мотор Девелопмент Груп» виводить на український ринок нову марку комерційних автомобілів українського виробництва - «HDC».

З метою розвитку автомобільної промисловості в Україні компанією ТОВ "Універсал Сервіс Балтійський" була налагоджена складальна лінія під торговою маркою «HDC». На сьогоднішній день в модельному ряді присутні 4 моделі автомобіля: B21R23, B21R33 (330202), B22R23 (33023), B22R33 (330232) зі стандартним і подовжені кузовом HDC Standart і HDC Long, а також HDC Double.

Модифікації:

HDC – DC standard - готовий автомобіль

HDC – DC long - готовий автомобіль

HDC – DC Double standard - готовий автомобіль

HDC – DC Double long - готовий автомобіль

HDC – DC standard chassis - шасі

HDC – DC long chassis - шасі

HDC – DC Double standard chassis - шасі

HDC – DC Double long chassis - шасі

Автомобілі оснащені бензиновим двигуном УМЗ - A275 «EVOTECH» об'ємом 2690 см3 і потужністю 107 л. с., в парі з п'ятиступінчатою механічною коробкою передач. На даний силовий агрегат є можливість встановити газо-балонну установку BRC зі збереженням гарантії на автомобіль. Всі моделі «HDC» відповідають екологічним нормам Євро 5 і вимогам українського законодавства по сертифікації. Максимальна маса автомобіля складає 3,5 т., А вантажопідйомність до 1,5 т., Пасажиромісткість від 3 до 6 осіб включно з водієм в залежності від моделі, обсяг вантажного відсіку досягає 18 м3.

Автомобілі мають ряд конструктивних переваг: продумана бортова платформа, міцна рама відкритого профілю, залежна ресорна підвіска, безпечна зручна кабіна, перевірені часом вузли та агрегати. Гарантія на автомобіль складає 2 роки або 80 000 км. пробігу.

Для компаній, які займаються переобладнанням транспортних засобів, є 4 незавершені моделі торгової марки «HDC» для подальшого дообладнання в готовий автомобіль, в більш ніж 100 модифікацій комунальної, аварійної, господарської та іншої техніки. Спільно з нашими партнерами є можливість переобладнати автомобіль під будь-які вимоги замовника. Автомобілі «HDC» є найпопулярнішою платформою для виготовлення спецтехніки.

Ціни на автомобілі стартують від 474 700. * Що робить його найдешевшим комерційним автомобілем з вантажопідйомністю до 1,5 т. В Україні. Також, є різні варіанти фінансування. Всі моделі доступні до покупки в мережі на території країни. Детальну інформацію про моделі і модифікаціях можна дізнатися на сайті www.mdg-truck.com або ж за телефоном 0 800 800 807 та 050 753 24 53.

* - вказана ціна на шасі автомобіля HDC B21R23 станом на день публікації.

Більш докладно з технічними характеристиками можна ознайомитись на сторінці модельного ряду HDC

#mdgua