Зараз ми постараємося все це прояснити, і почнемо саме з історії.
Історія

Компанія Cummins була заснована в 1919 році Клессі Каммінз за підтримки місцевого банкіра і інвестора У. Г. Ірвіна. Клессі був одним з перших, хто побачив комерційний потенціал двигуна, винайденого Рудольфом Дизелем двома десятиліттями раніше. Спочатку він випускав двигуни для сільськогосподарської техніки потужністю 4,5 кВт (6 к. С.) За ліцензією, але незабаром компанія Cummins почала розробляти двигуни власної конструкції.
У 1932 році була організована рекламна акція на автодромі «Індіанаполіс Мотор Спідвей», де вантажівка з новим шестициліндровим двигуном Cummins моделі H відбувся 14 600 миль (близько 23 500 км) в невпинному режимі протягом двох тижнів.
У 1952 році на всесвітньо відомих змаганнях «500 миль Індіанаполіса» гоночний автомобіль з дизельним двигуном Cummins зайняв заповітну поул-позицію (найбільш вигідна позиція автомобіля, яку займає гонщиком за підсумками кваліфікації) на старті. Цей експеримент допоміг довести доцільність застосування турбокомпресора для дизельних двигунів.
До кінця 1960-х років компанія Cummins стала міжнародною, відкривши 2 500 дилерських офісів продажів і центрів сервісного обслуговування в 98 країнах світу.
Протягом останніх десятиліть компанія Cummins продовжує стратегію розвитку нових технологій і інвестує в нові проекти, постійно вдосконалюючи екологічні, технічні та управлінські аспекти, компанія Cummins стабільно утримує лідируючі позиції в області технологій дизельних двигунів.
Збирають ці агрегати і комплектуючі до них, в чотирьох країнах: США, КИТАЙ, ТУРЕЧЧИНА і РОСІЯ.
Тепер, коли на багато питань відповідь дан, ми постараємося розповісти Вам, яким же агрегатом з величезного переліку вироблених CUMMINS, оснащуються автомобілі, реалізовані компанією «МДГ».
Cummins ISF 2.8 - це потужний і в той же час економічний дизельний двигун, призначений для установки на вантажних і пасажирських мікроавтобусах і малотоннажних вантажівках.

Потужність і швидкість

Ключовими параметрами будь-якого двигуна є номінальні і питомі показники крутного моменту і потужності. У двигуні ISF 2.8 максимальна потужність складає 110 кВт, або 150 кінських сил, а крутний момент - 330 Нм.Предельно досяжна частота обертання колінчастого вала становить 3800 об. / Хв, а на холостому ходу цей показник дорівнює 750-800 об. / Хв. На максимальній потужності число обертів досягає 3400 в хвилину. При цьому максимальний крутний момент можливий в межах 1800-2600 об. / Хв.

Конструкція, розміри і маса

Cummins ISF 2.8 складається з 4-х поставлених в ряд циліндрів, оснащених функцією турбонаддува. Загальний робочий об'єм складає 2,8 літра, що і відображено в назві мотора.

Розміри силової установки, такі: 606х641х632 мм. Завдяки настільки компактним габаритам, мотор ISF 2.8 легко вміщається в підкапотний простір таких комерційних автомобілів як «ГАЗель-NEXT». Крім того, невеликі розміри означають і досить терпимий вага двигуна - всього 214 кг.

Двигун ISF 2.8 функціонує на дизельному паливі, що визначає особливості його внутрішньої конструкції. На додачу до цього інженери компанії Cummins оснастили його електромагнітними форсунками Common Rail і електронною системою уприскування, що укупі помітно знижує рівень вібрації і шуму.

Наявність прогресивної системи фільтрації палива дозволяє експлуатувати двигун в наших умовах, коли ризик заправитися неякісним паливом існує завжди.

Робочі деталі двигуна змащуються комбінованою системою, яка може і розбризкувати масло, і подавати його під тиском. За охолодження силової установки відповідає система рідинного типу, яка забезпечена підігрівом впускного колектора. Таким чином, тепло від двигуна направляється на підігрів всмоктуваного повітря, що спрощує займання повітряно-паливної суміші в циліндрах.

Витрата палива і екологічні параметри

Відповідно до загальноприйнятої методології, екологічні показники двигуна Cummins ISF 2.8 відповідають стандарту Євро-5.

Прогресивна конструкція мотора Cummins ISF 2.8 проявляє себе, в тому числі, і у відносно невеликій витраті палива. Автомобіль «ГАЗель-NEXT», укомплектований цієї силовою установкою, споживає всього 9 літрів солярки на сотню кілометрів шляху при середній швидкості в 60 км / ч. Якщо ж рухатися в міському режимі, то витрата звичайно ж зростає, але не суттєво. До 12 літрів на сотню.

Як запевняють представники компанії-виробника, при правильній експлуатації і регулярному профілактичним обслуговуванні двигун ISF 2.8 здатний пройти 500 тис. Км без капітального ремонту.

В цілому, цей мотор можна сміливо назвати ідеальним рішенням для використання на невеликих комерційних мікроавтобусах вантажного і пасажирського призначення.

На завершення

Ми постаралися ближче познайомити Вас з метром, яким оснащуються автомобілі реалізовані нашою компанією. Сподіваємося, що з цього матеріалу, ви отримаєте всю необхідну інформацію. Але якщо ж у Вас залишилися питання, то ми з радістю зустрінемо Вас в нашому автосалоні, або ж відповімо в телефонному режимі.

#mdgua