В Азербайджані під містом Гаджігабул відбулася церемонія закладки фундаменту підприємства зі складання автомобілів і автобусів марки ГАЗ. Будівництво нового заводу почалося відповідно до угоди про співпрацю між «Групою ГАЗ» і компанією «Азермаш», підписаним у вересні 2018 року.

Відповідно до угоди, «Азермаш» побудує в місті Гаджігабулі завод по збірці легких комерційних автомобілів і автобусів. На першому етапі планується почати випуск автомобілів марки ГАЗ, включаючи лінійку машин «ГАЗель NEXT», «ГАЗон NEXT», а також «ГАЗель БІЗНЕС» та «Соболь БІЗНЕС» та їх повнопривідні версії. На другому етапі почнеться випуск автобусів середнього і великого класів. На основі автомобілів ГАЗ в подальшому буде організовано виробництво різних варіантів спеціальної техніки, в тому числі автомобілів для муніципальних служб, машин швидкої медичної допомоги, шкільних мікроавтобусів.

Інвестиції азербайджанської сторони в будівництво заводу складуть 14 млн манат (приблизно 545 млн рублів). В рамках спільного проекту «Група ГАЗ» організовує постачання машинокомплектів, навчання і сертифікацію виробничих фахівців, надасть необхідну документацію і ліцензії. Виробництво і система контролю якості будуть організовані відповідно до технологічних вимог «Групи ГАЗ». В ході реалізації угоди сторони будуть також вести спільну роботу щодо застосування ряду компонентів азербайджанського виробництва в машинах місцевого складання.