Автокомпоненти і запчастини HDC

Безвідмовна робота будь-якого автомобіля залежить від регулярного і своєчасного технічного обслуговування. При цьому вкрай важливо використовувати при ремонті надійні запасні частини і витратні матеріали.
Оригінальні запчастини відрізняються перевіреною якістю, збільшеним терміном служби і відповідають всім технічним вимогам і нормам.

Оригінальні
запчастини

Чому важливо застосовувати при ремонті автомобіля оригінальні запасні частини?

  • Оригінальні запасні частини та аксесуари використовуються при складанні автомобіля на конвеєрі. Перед використанням у виробництві вони проходять строгий контроль якості, безліч випробувань на міцність і довговічність.
  • Сертифікований виробник автокомпонентів поставляє абсолютно однакові деталі як на конвеєр, так і в торговельну мережу. Всі оригінальні деталі проходять однакові тести і випробування.
  • Застосування оригінальних запасних частин дозволить домогтися кращих робочих характеристик автомобіля.
  • На більшість запасних частин класу «оригінал» поширюється гарантія до 1 року. На неоригінальні і підроблені запасні частини гарантія зазвичай не перевищує 14 днів.
  • Купуючи неоригінальні або контрафактні запасні частини, ви піддаєте небезпеці не тільки своє життя, а й життя ваших пасажирів. Неоригінальні запасні частини зазвичай не проходять контроль якості і перевірку на відповідність вимогам безпеки.
  • Навіть невелика і дешева контрафактна деталь може привести до поломки важливого вузла або системи.
  • Використання неоригінальних запчастин призводить до часткової або повної втрати гарантії на автомобіль. Наприклад, встановлення не схваленого виробником масляного фільтра може привести не тільки до поломки двигуна, а й до відмови від гарантійного ремонту.

Широкий асортимент

В наявності і під замовлення практично будь-які деталі для вашого автомобіля.
У мережі магазинів можна знайти або замовити запасні частини і аксесуари не тільки для сучасного модельного ряду, але і для автомобілів, знятих з виробництва.

Вас чекає величезний вибір оригінальних запчастин високої якості. Всі магазини мережі мають доступ до електронних каталогів, завдяки чому можна легко підібрати потрібну деталь і перевірити наявність товару на складі.

Для підтримки невисокої ціни в умовах невеликих обсягів виробництва виробники неоригінальних запасних частин змушені спрощувати технології і скорочувати собівартість продукції. Такі запасні частини можуть бути виготовлені з грубими порушеннями технології з матеріалів сумнівної якості та походження.

Система контролю якості продукції вимагає наявності у виробника спеціалізованого обладнання і підготовлених фахівців. Виробники контрафакту на цьому економлять.

знайти запасні частини

Середні орієнтовні ціни на запасні частини
в магазинах

Середні орієнтовні ціни на запасні частини в магазинах можна скачати тут

Для отримання більш докладної інформації про наявність і ціни рекомендуємо звертатися в роздрібні магазини